OyunOyun Önerisi

Skyrim, 10.yıl dönümünde PS5 ve Xbox için çıkacak.

The Elder Scrolls V:Skyrim; 11 Kasım 2011 yılında çıkmış ve oyun camiasında çok sevilmiş ve ilgi görmüştü. The Elder Scrolls V:Skyrim ‘in yapımcısı Bethesda, yakında 10.yılına girecek olan Skyrim’in yeni oyununu çıkaracağını açıkladı. The Elder Scrolls V:Skyrim ‘in PS5’e çıkması büyük haber konusu oldu. Bethesda’nın Xbox tarafından satın alınması Skyrim gibi oyunların Sony’nin platformlarında yer alıp, almayacağı merak ediliyordu. Ancak şimdi PS5 severlerde The Elder Scrolls V:Skyrim oynayabilecek.

10.yıla özel olan The Elder Scrolls V:Skyrim yeni özellik olarak balık tutma mekaniği eklendi. Ayrıca eğer Skyrim Special Edition’a sahipseniz Anniversary Edition’a geçiş yapabilecek ve bu ücretli olmayacak. Bazı bilgiler Anniversary Edition içinde balık tutmanın yanı sıra, yan görevler olabileceği idda edildi.

İlk olarak 2011 yılında çıkmış The Elder Scrolls V:Skyrim bir çok mod ve sürüm ile piyasaya sürülmüştü. En son PS4 ve Xbox one için 2016’da yeniden çıkmıştı. O dönemde Skyrim 5.yıl dönümü kutlamıştı.

The Elder Scrolls V:Skyrim 11 Kasım 2021 tarihinde piyasa sürelecek.

Ryzenie

https://1923turks.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu