Haber

The Last of Us için HBO, Anna Torv ile anlaştı

The Last of Us HBO dizisi, Fringe dizisinin yıldız ismi Anna Torv’u Tess rolünü oynaması için diziye dahil etti.

Deadline’ın haberine göre Torv, HBO’nun ilk Last of Us oyununun adaptasyon dizisinde Pedro Pascal’ın oynadığı Joel’in karşısındaki rolü aldı. Oyunda Tess, Joel ile çalışmış ve Boston’da silah kaçakçılığı yapmalarının yanı sıra Ellie’yi Fireflies’a götürmek üzere Joel’a yardım etmişti.

Tess, The Last of Us oyununda olayları başlatan önemli bir karakterdi. Ancak oyundaki rolü, oyunun sonuna kadar ulaşmıyordu. Torv’un HBO dizisinde tekrar ortaya çıkan bir karakter olacağı göz önünde bulundurulduğunda, rolünün oyundakine kıyasla daha geniş olabileceğini söyleyebiliriz. Bu da dizinin yaratıcılarının yapmak istediklerini söyledikleri bir şeydi.

Torv böylece, Joel ve Ellie rollerini oynayacak olan Pedro Pascal ve Bella Ramsey’e katılıyor. Dizide olacağı açıklanan diğer isimler, Joel’un kızı Sarah rolünü oynayacak olan Nico Parker, Tommy rolünde Gabriel Luna, ve Merlene rolünü hayata geçirecek olan Merle Dandridge.

The Last of Us dizisinin çekimleri bu ay Alberta’da başlamıştı. İlk sezonun 10 bölümden oluşacağı da doğrulanmıştı. Bu hafta başında da, ilk sezonun bölüm başına 10 milyon dolardan fazla tutacağı açıklanmıştı.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu