HaberOyun

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’de “CONTAİNMENT” etkinliği

Eşi benzeri görülmemiş ölçekte bir “olay”ı nakletmek üzere olağan yayınımızı bölmüş bulunmaktayız! Görünüşe göre yabancı bir yaşam formu Fildişi Sahili’ndeki Fransız Konsolosluğuna yerleşmiş. REACT ajanlarından oluşan bir ekip tehdidi etkisiz duruma getirmek için görevlendirildi fakat onları durdurmaya hazır insansı yaratıkların oluşu, tanımlanamayan varlığın amacına yönelik kafalarda soru işareti yaratıyor. Buraya sırf yıkım için mi geldi… yoksa hepimizin yerine geçmek için mi?

REACT VE PROTEANLAR

Yeni ulaşan bir haber var! Chimera bakterisi Konsolosluğu ele geçirdi. Halka gaz sızıntısı olarak duyurulan durumun güvenliğimizi tehdit eden tehlikeli bir organizma olduğu meydana çıktı! Otoriteler tehdidi kontrol altına almak ve sivilleri uzak tutmak umuduyla bölgenin çevresine bir hat kurdu.

REACT’a bağlı Operatörler salgının üstesinden gelmek için hâlihazırda bölgede bulunuyor, amaçları olayı en hızlı şekilde kontrol altına almak. Bu görev için görevlendirilen Saldıranların bir kısmı:

IQ – Ace – Blackbeard – Amaru – Zero – ve dahası…

Fakat parazit kurnaz, Proteanları doğuruyor – yani öbür tanınmış Operatörlerin canavar gibi olan sürümlerini! Bu Savunanlar bakterinin genişlemesine yardım etmek için ellerinden geleni yapacaktır:

Aruni – Jäger – Kaid – Mira – Warden

Tehlikeli Chimera’yı durduran kişi sen mi olacaksın? Yoksa yayılmasına izin mi vereceksin?

YUVALAR

Containment’da, Saldıranlar ve Savunanlar bakterilerin yuvaları üzerine savaşıyor. Saldıranlar bu yuvaları yok etmeli; Savunanlar ise onları korumalı.

Chimera’nın birincil yuvası, yani ana hedef, iki adet ikincil yuva ortadan kaldırana kadar dokunulmaz bir durumda olur. Karşı taraftaysa, Proteanlar süre sona erene dek yuvaları ne pahasına olursa olsun savunmalıdır. Her etkinlik karşılaşmasında olduğu gibi, iki taraf için de bir başka çözüm öbür takımı tamamen ortadan kaldırmak olacaktır.

Savunanların silahları elinden alınmış, yalnızca yakın saldırı yapabilecek hâlde bırakılmış olacak. Ama dezavantajda olduklarını düşünmeyin! İnsan olmanın kısıtlılıklarına sahip olmadıklarından ötürü Proteanlar düşmanlarından daha güçlü ve daha hızlıdır. Hepsi Oryx’in atılım yapabilme ve deliklere tırmanabilme kabiliyetlerine ve Aruni’nin yumruğuna sahip! Tüm bunlar yetmezse, Saldıranları uzakta tutmak için ikincil cihazları olarak Dikenli Tel’e bel bağlayabilirler.

https://news.ubisoft.com/en-us/article/3nr9Toe1H2siPRoB5VcRhp/rainbow-six-siege-containment-event-adds-new-nest-destruction-mode

Wuxar.WAT

Adım Polat 17 yaşındayım Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu