HaberOyun

Tom Clancy’s XDefiant FPS Oyunu Duyuruldu!

Ubisoft, Tom Clany evreninin yeni oyununu duyurdu. XDefiant, ücretsiz bir 6v6 nişancı oyunu olacak. Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen oyunda Mark Rubin yapımcı ve Jason Schroeder yaratıcı yönetmen olarak yer alıyor.

Fragmanda birden çok FPS öğesini görme fırsatımız oldu. Bunlar arasında haritalar, karakterler ve özellikler yer alıyor. Oyunun dikkat çeken yanlarından biri ise oynanışın özelleştirilebilir olması. Oyuncular Tom Clancy evreninden farklı fraksiyonlar seçiyor, bunlar arasında Wolf grubu (Ghost Recon), Echelon (Splinter Cell), Outcast’ler, Cleaner’ler (The Division) ve daha fazlası var.

Fraksiyonlar dışında oyuncular birincil ve ikincil silahlarını eklentiler ve daha fazlasıyla özelleştirilebiliyor. Silahlar fraksiyonlarla sınırlandırılmıyor. Özelleştirmeler öldükten sonra oyuna yeniden dahil olurken de yapılabiliyor.

Ek olarak XDefiant’ta birden çok oyun modu yer alıyor. Domination ve Escort görevleri bunlardan bazıları olmakla birlikte çok sayıda farklı harita var.

XDefiant, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Stadia, Luna ve Ubisoft Connect’e çıkacak. Oyunun betasının 5 Ağustos’ta PC’de yayınlanması planlanıyor. Betaya ise burada yer alan linkten katılabilirsiniz.

Fury.WAT

"Fury" 1923 Topluluğu kurucu ortağı. İçerik üreticisi, tasarım, web, medya ve reklam geliştirme uzmanı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu