HaberOyunOyun Önerisi

Toplam Fiyatı 275TL Olan 2 Oyun Ücretsiz Oldu.

Saints Row®: The Third™ Remastered ve Automachef, 2 Eylül – 26 Eylül tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz verilecek. Bu 2 oyunun toplam Epic fiyatı ise 275TL.

Saints Row®: The Third™ Remastered

Saints Row®: The Third™ Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint’leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.

Stilwater’ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint’ler Stilwater’ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint’lere dikti ve haraç talep etmekte.

Syndicate’e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport’a savaşı getir. Bir tankla serbest düşüş yap, bir Meksika güreşçi çetesine uydudan hedeflemeli hava saldırısı düzenle ve iyi eğitilmli bir askeri güce karşı savaş. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.

Automachef

Mutfaklar tasarladığın, makineleri programladığın ve dâhiyane fikirlerinin hayata geçtiğini izlediğin bir kaynak yönetim bulmaca oyunu olan Automachef’e hoş geldin! Geleceğin mutfaklarını inşa etme zamanı geldi!

Planla. Yerleştir. Programla:
Otomatik restoranlar tasarla ve inşa et, sonra bunları iyi yağlanmış makineler gibi çalışmaları için programla! Otomatik restoranlar dünyasını ele geçirmek için gereken pratik yaklaşıma ve bilgi birikimine sahip misin?

Zorlayıcı Bulmacalar:
Mekân, kaynak yönetimi ve senaryo ile ilgili karmaşık bulmacaları çözerken iyi düşün! Yeterince hot dog yok mu? Bir yolunu bulacaksın! Mutfakta yangın mı çıktı? Senin gibi zeki bir insan için hiç sorun değil!

Birden Çok Beyin Yakan Mod:
Hikâye seviyelerine başla, kontrat modunda iş dünyasında kendi rotanı çiz ya da sandbox test modunda içinden geleni yaparak canın sıkılana kadar oyna!

Sonsuz Cazibe ve İlginç Mizah:
Umutsuzca yanlış yönlendirilmiş insan kahramanımız Robert Person tarafından bolca yapılan espriler. Kendisi kesinlikle bir insan. Daha fazla soru sorma.

Galvenizz

"Galvenizz" 1923 Topluluğu içerik üreticisi ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu