E-SporOyun

VCT Turnuvası Başladı !

10.01.2022 tarihli başlayan VCT turnuvası bugün başladı. 1923 Turks olarak bu turnuvuya katılım sağladığımızı gururla bildirmek isteriz. Turnuvaya takımımız WAT E-SPOR olarak katılım göstermiştir. Bugünkü fikstürde takımımız ilk maçta saat 18:00’da VOİD takımı ile karşılaşmıştır. İlk maçta takımımız 13-5’lik ( Fracture haritası) skorla yenerek 3 maçlık serinin ilk maçını kazanmıştır. Momentumu üzerine alan takımımız 13-7 lik ( İcebox haritası) skorla kazanarak 2. tura çıkmaya hak kazanmıştır. Seriyi namağlup bitiren takımımız çekilen kura sonucu Beylikdüzüdü E-Spor ile karşılaştı.

WAT E-Sports Hakkında Bilgi

WAT E-Sports daha öncesinde League of Legends oyununda profesyonel olarak oynayan ve daha sonrasında Valorant oyununun çıkışı ile birlikte Valorant’ ta Türkiye E-Spor için kaliteli oyuncular için yetiştirme gayesi ile bu alana yönelen Kürşad ”Kege” GÜNERİ liderliğinde WAT E-Sports takımı kuruldu. Oyuncularımız sırası ile Tunahan “cash” Keskinsoy, Kaan “Kean” Çamyurdu, Efe “Art3x” Kurtaç, Arda “Noq” Çayhan, Can “CaNN” Bülbül WAT E-Spor takımımızı oluşturan ilk beşli olarak görev alıyorlar.

Turnuvadaki gelişmeleri takip etmek isteyen okurlarımız için VCT fikstürüne buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca takımımıza bundan sonraki maçlar için başarılar diler ve diğer takım oyuncularına da başarılar dileriz.

CeRiMX

-Adım Nuh -Uçak Bakım Ve Onarım Okuyorum. -Üniversite 2. sınıfım -1923turks de yetkiliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu