HaberOyun

WWE 2K22’nin çıkış tarihi yayınlandı

2K Games, WWE 2K22 hakkında çıkış tarihi ve fragman yayınladı. Her sene Ekim ayında piyasaya sürdüğü oyunu bu yıl ileri bir tarihte sunacak.

2K Games tarafından piyasaya sürülen son WWE 2K oyununun üzerinden uzun bir zaman geçti. Yayıncı, COVID 19 pandemisi nedeniyle WWE 2K22 çalışmalarına bir yıl ara vermişti. Şimdi ise şirket fragman ve çıkış tarihini yayınladı. Baktığımızda yeni oyunun piyasaya sürülme tarihinde bir farklılık olduğunu görüyoruz. 2K Games, WWE 2K22’yi serinin önceki yapımlarına nazaran daha geç piyasaya sürüyor.

WWE 2K22, 2022’nin Mart ayında piyasaya sürülecek

WWE 2K tarafından yayınlanan fragmana baktığımızda, WWE 2K20‘ye göre grafik anlamında çeşitli geliştirmelerin olduğunu görüyoruz. Oyuncular serinin önceki yapımından hüsrana uğradıkları için bu yıl daha iyi bir oyun görmeyi umut ediyor. WWE 2K22, 2022‘nin Mart ayında hayranlarıyla buluşuyor.

WWE 2K oyunları bünyesinde Universe, myPlayer ve 2K Originals gibi çeşitli modlar yer alıyor. 2K Games, bunlar hakkındaki detaylı bilgileri 2022 yılının Ocak ayında açıklamayı planlıyor. Buna ek olarak yapımın kapağında yer alacak süperstar ve kadroyu da açıklığa kavuşturacak.

WWE 2K20, çeşitli hatalar ve çökme problemleri barındırıyordu

WWE 2K20 piyasaya sürüldüğünde oyuncular tarafından alay konusu oldu. Birçok hata ve çökmenin bulunduğu yapım, sonradan güncellemeler alsa da hayranların beğenisini bir türlü kazanamadı. Grafik anlamında WWE 2K19‘a göre çeşitli geliştirmeleri bulunsa da, bu da serinin hayranlarına pek yeterli gelmedi.

WWE 2K20‘nin geliştirilmesi sırasında Yuke’s, Visual Consepts ile yollarını ayırma kararı aldı. Bu yüzden VC oyunu tekrardan kodlayıp piyasaya sürmek zorunda kaldı. Visual Consepts’in yaratıcı direktörü Lynell Jinks, 2019‘da bir etkinlik sırasında; “Oyundaki her bir sistem ve kod parçası bizden geçmek zorundaydı. WWE 2K20’ye koyduğumuz her şeyi baştan sona anladığımızdan emin olmak zorundaydık.” ifadelerine yer verdi.

2K Games seriye tekrar odaklanmak için 2020 yılında WWE 2K oyunu çıkartmadı. Bu sırada Arcade bir yapım olan WWE Battlegrounds‘u piyasaya sürerek, seneyi boş geçirmek istemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu