HaberOyun

Yeni PES oyunu eFootball 2022, Steam’de büyük eleştirilere maruz kaldı.

Uzun bir süredir adının PES ”Pro Evolution Soccer” olarak bildiğimiz oyun serisinin eFootball 22 adlı yeni oyununa steam’de büyük eleştiriler aldı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami Digital Entertainment’ın yaptığı popüler oyun serisi PES’in yeni oyunu  eFootball 2022 dün itibarıyla erişime açıldı. Ancak oyunculardan gelen tepkiler büyük.

Daha öncesinde de net bir şekilde açıklanmasa da dün yayınlanan sürümün daha çok erken erişim versiyonu olacağı, asıl sürümün sonbaharda geleceği biliniyordu. Ancak bu durumun bilinmesi bile oyuncuların eleştirilerine engel olmadı. Şu anda Steam üzerinden oyun ile ilgili 11 bine yakın inceleme bulunuyor. İncelemelerin büyük bir çoğunluğu da olumsuz eleştiriler. Oyunun Steam’deki inceleme puanı da  hiç iç açıcı değil.

Oyun eleştiriler dışında, sosyal medyada da viral oldu diyebiliriz. Sosyal medya dün akşamdan bu yana eFootball 2022’deki garip oyun içi hatalarla dolu. Özellikle Messi ve Ronaldo gibi tanınmış isimlerin yüz animasyonları hem güldürüyor hem de ürkütüyo diyebiliriz. İşte hatalardan bazıları:

Büyük bir beklentiyle çıkması beklenen eFootball 2022 oyunun çıkışı oyuncuları büyük hayal kırıklığına uğrattı.Asıl sürümü sonbahara gelicek olan eFootball 2022 oyunu bakalım o zaman oyuncularda nasıl bir izlenim bırakacak.

SeZo

''SeZo'' 1923 Yetkilisi,Beden Eğitimi Öğretmeni,Kaleci Antrenörü,Profesyonel Counter Strike:Global Offensive oyunucusu 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu